Mobile Menu

Виставка #РайМузей в галереї Art Ukraine

by Концепт, 16/03/2017

14 лютого в галереї Art Ukraine Gallery відбулось урочисте відкриття виставки #РайМузей.
Учасники проекту: Олег Тістол, Микола Маценка та Роман Мінін, одні з найвідоміших гравців сучасного мистецького поля України.

Чому РайМузей? Хтозна. Можливо, це спроба створити ідеальний музей, куточок раю. А може, це натяк на радянські скорочення, і йдеться про районний музей – таке собі звичне місце, яке доступне кожному, і в ідеалі має бути в кожному районі? Автори виставки хотіли викликати людей до діалогу своїм проектом, і навіть його назвою. Тому можете покрутити неологізм, і написати в коментарях свій варіант розшифровки

Музей не має бути консервною банкою артефактів, – впевнені організатори. Мистецтво – живий організм, який прагне змінюватись разом з людством, розпитувати його про нагальні проблеми та неодмінно реагувати.

РайМузей розповідає гостям про нас самих, не про наших далеких предків. В представлених творах – роздуми про любов та патріотизм, про владу та особистість, про релігію та природу сьогодні. За контрастними фарбами ховаються знайомі та зрозумілі образи. Вони повертають глядачів з філософського піднебесся на землю, де й відбуваються справжні зміни.

Виставка триватиме аж до 26 березня. Вхід вільний.

Олеся Аббясова

Фото: Катерина Гончар і Tanya Pranchuk

Коментарі

коментарів

Зацікавила стаття? Розкажи про неї друзям! Facebooktwittergoogle_plus