Mobile Menu

Іван Сила: Сучасна казка з присмаком старого кіно

by Концепт, 12/01/2017

Фільм “Іван Сила” можна віднести до категорії чому-б-ні. Вона знята в домайданівські часи, коли на кіно ще не виділяли гроші, схожі на бюджет фільму. Тому якість зйомки повертає у дитинство, нагадує про телевізор і старий канал 1+1. Але це не проблема, скоріше приємне déjà vu.

У той самий час фільм має свій шарм, адже історія заснована на реальних подіях, а в головних ролях – справжні наші силачі. Чого лише вартий красень Василь Вірастюк. А виконавець ролі Івана Сили, Дмитро Халаджі, учасник “Україна має талант”, навіть повторив подвиги свого героя.

Підбір акторів балансував між слабкими та сильними персонажами. Потішили око хлопці із колись любимих “Довгоносиків”. Чомусь не справила аніякого враження Ольга Сумська. Зате порадував акторською грою Ігор Письменний, він же сценарист проекту.

Сюжет без зайвих премудростей, часом втрачав мою увагу, навіть за такої короткої тривалості. Але історія непогана, є і романтика, і трохи гумору, і співчуття героям, і бажання дочекатись хеппі енду.

Загалом, приємно було відчути, що дивишся своє. Знайомі пейзажі, відомі з дитинства обличчя, рідна мова. Український дух був у кожній сцені, чи то йдеться про Париж, чи Нью-Йорк. А технічною неідеальністю та ідейною наївністю нас важко злякати.

Олеся Аббясова

Коментарі

коментарів

Зацікавила стаття? Розкажи про неї друзям! Facebooktwittergoogle_plus