Mobile Menu

Молодий архітектор перетворив Corner Concept Store в ЦУМ на оазис

by Концепт, 30/12/2016

 

Магазин українських брендів Corner Concept Store виділяється серед європейських брендів новаторством та сміливими презентаціями. Цього разу він показав свій характер в дизайні магазину на території ЦУМ. Пройти мимо виявилось неможливо

Діло було так. Пише мені подружка, мовляв: ти не повіриш, магазину Corner Concept Store в ЦУМ розробив дизайн архітектор Максим Каминін – це щось, приходь поглянути. Цікаво, думаю, що такий прихильник мінімалізму та натуральних матеріалів забув в цьому світі шику та позолоти.

Йду в нещодавно відкритий універмаг, підіймаюсь на другий поверх та починаю шукати між одноманітними стійками. І тут бачу – воно, полегшення для очей. Як марево лісової хащі посеред пустелі, до мене наближався куточок українських брендів Corner Concept Store. Тут досі пахне деревиною, хвилясті форми розгойдують та заспокоюють. Напруження спадає – я приїхала недаремно.

Нещодавно Максим Каминін зі своєю командою переміг в міжнародному архітектурному конкурсі, який мав на меті трансформувати старі сірі будівлі на сучасні споруди. Але перетворити зал бутика на живий простір йому теж виявилось до снаги.

Самобутній архітектор надав цьому закутку простоти та свіжості, якої не вистачає решті магазинів ЦУМу. В своєму дизайні він використав дерево, щоб додати проекту чистоти, бетон, як символ новаторства та міцності, та метал, який демонструє силу та стабільність, – розповів митець журналу Vogue. Хвилі на стіні та у формі стелажів нагадують про Одесу, місто походження проекту Corner Concept Store. На думку Максима, це сміливе поєднання підкреслить унікальність українських брендів.

Олеся Аббясова

corner-concept-store-CUM_00001 corner-concept-store-CUM_00002 corner-concept-store-CUM_00003 corner-concept-store-CUM_00004 corner-concept-store-CUM_00007 corner-concept-store-CUM_00008 corner-concept-store-CUM_00009

Коментарі

коментарів

Зацікавила стаття? Розкажи про неї друзям! Facebooktwittergoogle_plus