Mobile Menu

Нові прикраси BVLGARI поєднали науку, природу та сучасні технології

by Концепт, 21/10/2016

Eyes on me: знайомство з арт-проектом «Soul Searching» By Oksana Levchenya-Konstantinovska в межах презентації нової колекції BVLGARI Serpenti

20 жовтня в київському Пасажі презентували нову колекцію елітних прикрас BVLGARI в нетрадиційному VR форматі арт-проекту «Soul Searching», автором якого виступила талановита українська художниця Оксана Левченя-Костянтинівська. В межах заходу бутик відвідали представники міжнародного офісу BVLGARI: керуючий директор в країнах СНГ, Середньої Азії та Африки Лаліо Гавацца, генеральний директор BVLGARI в СНГ Жан-Кристоф Каттен і регіональний менеджер з питань продажу в СНГ Жером Ланц. Гостей презентації вітав директор бутика BVLGARI в Києві Наталія Череп.

jewellery bulgari kiev

З точки зору науки, райдужна оболонка ока унікальна, вона наділена власним генетичним набором ліній, крапок та відтінків. Дослідження людського ока досі тривають, проте існує гіпотеза, що воно несе більш точну інформацію про людину, ніж відбитки пальців. Це стосується і дорогоцінного каміння – в світі не існує двох однакових.

Мінерали завжди манили людей своїм таємничим сяйвом. Ще до появи наукових пояснень, коштовності пов’язували з міфами та магічними силами, здатними перетворити дрібний камінчик на диво з власною душею та характером. Вони неначе барвисті очі матері-природи, випромінюють життєву силу та заряджають енергією. BVLGARI усвідомлює цю надприродну красу і наділяє сяйвом каміння гіпнотичні очі Serpenti в новій колекції «Eyes on me».

Головною ідеєю арт-проекту «Soul Searching» став пошук точок перетину вікових традицій та інформаційних новацій, коду людської ДНК та унікальності коштовного каміння та ювелірний прикрас.jewellery bulgari kiev

«Звідки ми знаємо, що гарно, а що ні? Що естетично, а що ні? Правило золотого поділу, теорема Фібоначчі, вдалий розмір та феншуй – все це є спроби людини пояснити та обґрунтувати відчуття власної гармонії та краси. Якщо зануритись в аналіз візуального сприйняття – ми знайдемо справжнє диво. Форми та фігури внутрішньої будови людини, її тканини та клітини відповідають тій естетиці, яку ми створюємо як «гарну». Те, що людина створює за допомогою дизайну, абстрактного живопису та ювелірного мистецтва – вже існує в нас самих, хоча мало хто знає та бачив клітини гіпофізу, кістки чи крові. Аналогія між ювелірними прикрасами та внутрішніми структурами організму ілюструє здібність відтворювати гармонію, яка захована всередині нас, проеціювати у зовнішній світ наш власний мікрокосмос», – поділилась натхненням Оксана Левченя-Костянтинівська.

«Для такого бренда з віковими традиціями як BVLGARI вкрай важливо не лише слідкувати за сучасними технологіями, а й випереджувати мірові тенденції. Саме тому ми вирішили не просто познайомити гостей з новою колекцією «Eyes on me», а занурити їх у світ VS-реальності, де прикраси припиняють бути аксесуарами і стають предметами справжнього невербального мистецтва», – прокоментувала Наталія Череп.

Gear VR

Проект поєднує в собі новітні технології віртуальної реальності (Gear VR) компанії Samsung, сучасний живопис та ювелірні прикраси BVLGARI. Таке сполучення покликане продемонструвати взаємозв’язок зовнішнього та внутрішнього, красу та принцип створення прекрасного за допомогою єдиного естетичного коду.

Gear VR

Що ж побачили гості на відкритті нової колекції BVLGARI? Аби дізнатись, перегляньте відео:

PR & Event support – Yummy BTL marketing communications agency

Коментарі

коментарів

Зацікавила стаття? Розкажи про неї друзям! Facebooktwittergoogle_plus