Mobile Menu

Навіщо потрібна мода? Роздуми неупередженого спостерігача

by Концепт, 04/10/2016

Мода є невід’ємною частиною нашого життя та культури. Неважливо, подобається вам це, чи ні, розумієте ви її, чи зневажаєте.

Я завжди сторонилась моди. Навіть після того, як вдесяте переглянула фільм “Диявол носить Prada” і двічі перечитала однойменну книжку, я вважала за сором цікавитись модними трендами і зазирати у глянець.

Півроку між останнім та майбутнім Ukrainian Fashion Week, який стартує 12 жовтня, допомогли мені позбутись упередженості і по-своєму оцінити суть такого явища, як мода. Варто зазначити, що мої висновки є тверезими та майже об’єктивними, адже я людина неупереджена в питаннях fashion.

1 – Мода збуджує

Модні тенденції, які щосезону задають нові кольори, фасони та комбінації, дозволяють експериментувати зі своїм образом. А це, як відомо, тягне за собою зміну настрою. Будь-який новий колір в гардеробі – це вже вихід за межі комфорту, такий необхідний для емоційного тонусу.

2 – Мода рятує

Ви змирились з тим, що речі, які вам подобаються, вам не пасують? Тоді нові сезонні тенденції, а також теорії кольорових типів, сожуть стати у нагоді. Коли інтуїція здає позиції, на допомогу приходять нові кольорові гами в магазинах та перевірені теорії професійних стилістів.

3 – Мода підтримує

Зазирніть сьогодні в модний журнал і зізнайтесь в тому, що десять років тому ці фото наштовхнули б на думку про кінець світу. Підбори зі шкарпетками? Вечірня сукня з кросами та наплічником? Джинс та вельвет – я що, у батьківських спогадах? Але наші вподобання далекі від правил подіуму. І мода дозволяє визначити, які навіжені ідеї можна втілити в реальність, маючи при цьому стильний вигляд, а не ідіотський.

4 – Мода натякає

Вас жахає вигляд та наряд моделей на подіумі? Заспокойтесь та глибоко вдихніть. Модельні “луки” не варто сприймати буквально. В них все викручено на максимум та загострено. Однак в цьому ребусі деталей можна знайти підказку, які фасони обирати, що з чим можна вдягти, як комбінувати кольори, які додавати прикраси та акценти в макіяжі. В більшість представлених ідей буде важко повірити з першого погляду, але ви звикнете і скоро вам, можливо, навіть сподобається 😉

5 – Мода зближує

Ви розумієтесь на моді? Тримаєте пульс на мінливих тенденціях? Завжди в курсі, що варто носити, а що потрапило у графу “моветон”? Тоді, повірте, ви точно впізнаєте на вулицю людину зі схожими інтересами, і це не обов’язково буде дівчина. Інтерес до моди, як і його відсутність, це аспект вашого життя, який буквально прописаний на вашому обличчі. Він дозволяє знаходити людину, з якою вже буде щонайменше одна спільна тема для обговорення.

6 – Мода бадьорить

Світ моди такий самий різноманітний, як і світ літератури чи музики. Він сповнений теорією, знаннями, лекціями, дійствами та авторитетами. Вона витягує на людні заходи після важкого робочого дня, змушує читати перед сном, допомагає знаходити кумирів. Мода – це різнобічна галузь інтересів, яка змушує не сидіти на місці.

7 – Мода допомагає

Вам важлива думка оточуючих, ви хочете мати стильний вигляд, але не маєте сил та часу на складні комбінації? Модні стилісти, які діляться своїми знаннями в журналах та блогах, вкладають у ваш ваш стомлений мозок доступну та лаконічну інформацію  про те, що варто придбати, аби почуватись впевнено.

8 – Взагалі, мода – вона, як футбол 🙂

Вона має своїх фанатів та хейтерів. Але це не заважає їй створювати міжнародні “мости” співпраці, рушити економіку на всіх рівнях та задавати настрій цілих верств населення.

Сьогодні я, людина далека від моди, маю зізнатись: fashion має корисний вплив, доки знаходиться в розумних межах. Вона додає естетики в наше нудне повсякденне життя, тішить око та викликає емоції. А емоції, як піар, погані не бувають. Вони змушують вас думати та діяти, а це вже рух вперед 🙂

Олеся Аббясова

Читайте більше про жіночу красу та моду: Ольга Корницька: Коли жінки щасливі, чоловіки не хочуть воювати та Чого бояться діячі української моди

Коментарі

коментарів

Зацікавила стаття? Розкажи про неї друзям! Facebooktwittergoogle_plus