Mobile Menu

Серж Смолін Corner Concept Store

Чого бояться відомі діячі української моди?

by Концепт, 24/03/2016

Чи боїшся ти темряви?..

CornerConceptStoreвперше презентував проект

про фобії та страхи людей зі світу українського fashion

22 березня CornerConceptStore в рамках UkrainianFashionWeek презентував фотопроект Ірини Рогави «Фобія», який розкриває всю сутність страху і розповідає як його позбавитись. Публічні, цікаві, самодостатні люди, ідеальні на картинці, проте справжні в житті, не побоялись поділитися своїми переживаннями з гостями виставки.

Чи то страх висоти, темряви, втрати близьких людей чи арахнофобія – все це емоції, які керують нашим життям, обмежуючи його. Можливість розповісти про них – це перший крок до визнання проблеми, а отже і її подолання. Боятися – не означає бути слабким, боятися – це значить бути живим.

Фобія

В проекті «Фобія» прийняли участь: Валерій Топал, Надія Пожарська, Катя Дудник, ЕваБажен, Христина Бобкова, Микита Добринін, Ірина Радєва, Віталіна Біблів, Наталя Бузько, DimaDomanoffі багато інших цікавих та талановитих особистостей.

Corner Concept Store –мультибрендовий бутік провідних українських дизайнерів. Один з перших національних концепт-сторів з чіткою філософією і позиціонуванням творів українських дизайнерів як мистецьких арт-об’єктів.

Учасники проекту про свої фобії:

Corner Concept Store Kyiv Микита Добринін – теле- та радіоведучий, шоумен. Страждає на Ятрофобію (від грец. Ἰατρός – «лікар» і φόβος – «страх») – фобія, нав’язливий, що виходить за звичайні рамки, страх лікарів: «Той момент, коли ти бачиш людину в халаті зі шприцом у руках» .

 

Corner Concept Store Kyiv Серж Пайе – художник, дизайнер, креативний директор чоловічого бренду IDoL. Страждає на Гіппопотомонстросескіппедалофобію – саме так називається ірраціональний страх перед  словами, що складаються з багатьох літер, а також Акрібофобію (acribophobia; грец. Akriboo – точно знати + фобія) –нав’язливий сумнів в правильності розуміння сенсу, ідеї, конструкції і змісту прочитаного: «Всі страхи з дитинства, перший розвинувся на техніці читання, коли треба було здавати нормативи, а другий –  сам собою, оскільки у мене були свої визначення для слів та буквосполучень, адже я дуже сильно любив фантазувати))».

 

Corner Concept Store Kyiv Аліна Малюшкінa – засновниця концептуального магазину THE ONE. Страждає на Батофобію  – (bathophobia; бато + фобія) нав’язливий страх глибини (водоймищ): «Відчуваю, напевно, напругу, бажання скооперуватись і швидше ступити на тверду землю».

 

Олексій Залевський – дизайнер, засновник бренду ZALEVSKIY, продюсер, режисер. Страждає на Агорафобію (від грец. Ἀγορά – «базар, ринок» і φόβος – «страх») – боязнь відкритих дверей, відкритого простору; розлад психіки, в рамках якого з’являється страх великого скупчення людей, які можуть зажадати несподіваних дій; несвідомий страх, який відчувають при проходженні великої площі або безлюдної вулиці без супроводу.

 

Corner Concept Store Kyiv Катя Дуднік – художниця, декоратор, дизайнер. Страждає на Аблютофобію (від латинського: ablution «умивання, змивання») – це, перш за все, страх опинитися під водою під час плавання, і потонути, захлинувшись: «Я просто обожнюю море і в той же час дуже боюся потонути. Залишитися без можливості вдихнути, залишити історію без продовження. Але також сильно я люблю підводний світ і дайвінг. Кожен раз в мені відбувається внутрішній діалог. Одна частина мене панікує, друга частина мене, абсолютно спокійна і знає що робить. І я пірнаю, занурююся в підводний світ і забуваю про всі страхи. Головне побороти його. Коли в житті щось не виходить, згадую яка я сильна і смілива. І можу впоратися з усім, навіть з власними страхами».

 

Corner Concept Store Kyiv Єва Бажен – телеведуча, автор ПравДиво шоу, актриса. Страждає на Номофобію (англ. Nomophobia, від nomobile-phonephobia) – страх (фобія) залишитися без мобільного телефону або опинитися далеко від нього. Термін, який є абревіатурою слів «фобія – без мобільного телефону» ( “no-mobile-phonephobia”): «Нещодавно натрапила на цікаву статтю і виявила, що у мене – номофобія. Справа в тому, що я соціально активна людина, тому залишитися поза зоною дії мережі для мене ніяк неможливо. Я з тих, що називають “включена в інформаційний потік”. І якщо я потрапляю в зону, так звану, “не альо” – починається паніка і страх, я готова піти на все, навіть залізти на дерево, аби зловити мережу або Wi-Fi. Гаджети в моєму випадку зі мною 24/7: в кафе під час обіду, на переговорах, перед сном і навіть в – так продуктивніше). А так хочеться сказати: не людина створена для техніки, а техніка для людини».

 

Corner Concept Store Kyiv Серж Смолін – засновник і провідний дизайнер чоловічого бренду IDoL. Страждає на Акрофобію – нав’язливий страх висоти. Назва походить від грец. ἄκρος («верхній») і φόβος («страх»): «Моя фобія висоти була з дитинства. Але уві сні я дуже багато літав, тікаючи від злих духів. Згодом мені сподобалося бути в повітрі. Це викликає незвичайне відчуття легкості і кругозору. А перший політ на літаку викликав захват. Тепер у мене почалася фобія “не можу не літати” ….)))».

 

Corner Concept Store Kyiv Надя Пожарська – продюсер. Страждає на Арахнофобію (від грец. Ἀράχνη – павук, грец. Φόβος – страх) – окремий випадок зоофобії, боязні павукоподібних, вважається однією з найбільш поширених фобій. Людей, які страждають арахнофобією, називають арахнофобами. У деяких арахнофобів набагато більший страх може викликати навіть не сам павук, а зображення павука: «Не знаю, мені страшно навіть думати про павуків, це десь із дитинства, напевно. Якщо я бачу великого павука, або фільм арахнофобія, то відчуваю такий панічний страх, що, здається, можу вистрибнути у вікно. Раніше друзі намагалися жартувати – підсовували мені в кишеню мертвих павуків, наприклад. потім бігом бігли за коньяком і з жахом дивилися як у мене повертається кров до щік і здатність розмовляти. Треба якось зібратися і подолати цей страх. Психологи кажуть – це відкриває дуже багато енергії ».

 

Corner Concept Store Kyiv Христина Бобкова – дизайнер, засновник бренду BOBKOVA. Страждає на Моттефобію – боязнь метеликів, молі: «Мій страх вріс корінням в мозок колись дуже давно – в глибокому дитинстві. Нічні метелики, які летять на світло вуличного ліхтаря, наводили на мене жах, від якого ставало важко дихати. Коли метелик летів на мене – я кричала і все збігалися з капцями… Два роки тому я намагалася боротися зі своєю фобією – це стало темою моєї колекції: я розглядала, вивчала метеликів і розраховувала на перемогу. В результаті жах пішов, а фобія залишилася».

 

Corner Concept Store Kyiv DenisMusic – дизайнер ювелірних виробів і власник бренду DenisMusicJewellery: «Я не боюся смерті, вона не неминуча. Я боюся померти паралізованим».

 

Corner Concept Store Kyiv Валерій Топал – координатор проектів UkrainianFashionWeek, засновник і керівник бренду GUDU. Страждає на Батофобію – (bathophobia; бато + фобія) нав’язливий страх глибини (водоймищ): «Мало чого боюся, завжди можу піти на ризик, але точно викликають жах глибина водоймищ! Глибше свого росту не запливу, тому що колись мало не потонув ».

 

Corner Concept Store Kyiv Юрій Царьов – топ-стиліст, перукар, візажист, власник мережі салонів: «Я боюся втратити близьких людей».

 

Corner Concept Store Kyiv

Дмитро Доманов – дизайнер, засновник бренду DOMANOFF: «Моя фобія – це прощання. Я виявив в собі цей страх не так давно, точніше не звертав увагу на цей факт раніше. Якщо мова йде про людей, я іноді свідомо не підпускають близько тих, з якими доведеться прощатися. Так і з любов’ю. У роботі я ніколи не прощаюся зі старими колекціями, я вітаю нові. І останнім часом дуже обдумано відпускаю людей зі свого життя, скоріше, з віком, я став перебірливий і направляю більше енергії на налагодження “якісних” зв’язків. Але біль прощання часто мене охоплює в будь-якому випадку. Я її просто проживаю, адже інакше ніяк».

 

Corner Concept Store Kyiv Віталіна Біблів – актриса театру і кіно. Страждає на Аерофобію – нав’язливий страх висоти. Назва походить від грец. ἄκρος («верхній») і φόβος («страх»): «Вовка боятися – в ліс не ходити – так і я! Висоти боюся, але літати треба)))). Якщо в кіно бачу, що хтось стоїть на даху хмарочосу – серце калатає і я обов’язково хапаю за руку того, хто сидить поряд))). Ось хочу полетіти на повітряній кулі, щоб подивитися страху в очі! Може «відпустить»))».

 

Corner Concept Store Kyiv Ірина Радєва – власниця мережі знакових концептуальних магазинів одягу українських дизайнерів CornerConceptStore. Страждає на Мікрофобію – страх перед мікробами: «Я – бридлива, навіть інколи занадто! Часто мені це заважає, але нічого вдіяти з цим не можу. Але я намагаюся! Намагаюся перерости свої страхи і дурощі. Розумію, що коли я буду менше відчувати дискомфорт в певних місцях, готелях, будинках, лікарнях, потягах, літаках і навіть кафе, я зможу стати вільною і більше не залежати від таких дрібниць. Ця, можна сказати, фобія, наростала сніжним валуном з самого дитинства і тільки зараз я починаю над нею працювати. З віком ти все частіше потрапляеш в ситуації, коли потрібно, незалежно від бажання, і тоді ти починаєш переступати через якісь свої межі. Я ось зараз подумала. Позбавляючись від давніх фобій, що сформувалися ще в дитинстві, дуже непомітно можна обрости нової фобією?) Таке, напевно, цілком може трапитись ».

Аліса Дорохіна, Yummy BTL

Більше про моду читайте тут Мода – мистецтво, яке зіпсувала заздрість  і тут Навіщо потрібна мода? Роздуми неупередженого спостерігача

 

Коментарі

коментарів

Зацікавила стаття? Розкажи про неї друзям! Facebooktwittergoogle_plus