Mobile Menu

Жіноча краса

Про жіночу красу

by Концепт, 30/11/2015

Ви помічали, яка особлива краса українських жінок, слов’янських українських? Зовсім не така, яку нам нав’язує Голівуд. Риси обличчя українки водночас м’які та грубі, чіткі та невловимі… Великі очі, точні вилиці, округлі щічки… Побачиш таку у транспорті – стоїш та милуєшся.

Є в нашій країні й інші типи красот – особливість масштабної території з багатою історією. Їх добре видно: краса східна, краса європейська… Он трохи від поляків, он трохи від вірменів… Такі різні, і всі по своєму прекрасні. Достатньо проїхати півгодини в метро, аби відчути себе в музеї українського краєзнавства краси.

Любо глянути на тих дівчат, які з вдячністю прийняли батьківські корені, оцінили свою індивідуальність, хай вона проявилась в надто темних та густих бровах, чи неправильної форми вустах. Найвища межа їхніх бажань – це чиста шкіра, вдалий шампунь і якісна туш для вій. Вони люблять себе такими, якими є, на радість оточуючим.

А є такі, що прагнуть до еталонів, продиктованих телевізором, журналами, чи іншими уподобаннями. Вони перекроюють себе, перемальовують, скільки мають сил та грошей. Ховають етнічні особливості, що передавались з покоління в покоління, як сімейна реліквія. Озираються навсібіч, шукаючи нові ідеї для знущання над собою.

Їхня мета – ідеал, що в кращому випадку принесло з іншої країни, в гіршому – було створено фотошопом. Вони готові витрачати години, аби перетворитись на прекрасну фарфорову ляльку. Як на гейшу. Гейша – це витвір мистецтва, який не має права на недолік, на почуття та власні бажання. (Обов’язково почитайте «Мемуари гейші»). Ввечері вони сховаються від сторонніх поглядів і змиють зі своєї шкіри чуже життя, проклинаючи дідів за природну красу, далеку від якихось стандартів, відомих лише їм.

Любіть себе.

Олеся Лаба

Читайте далі про любов до української краси в США.

 

Коментарі

коментарів

Зацікавила стаття? Розкажи про неї друзям! Facebooktwittergoogle_plus